Winter Jump 2016 – påmelding åpner tirsdag

[vc_row parallax=»» parallax_image=»» inner_container=»» no_margin=»true» padding_top=»0px» padding_bottom=»0px» border=»none» marginless_columns=»»][vc_column fade=»» fade_animation=»in» fade_animation_offset=»45px» width=»1/1″][text_output]På førstkommende tirsdag klokken 23.00 åpner påmeldingen til klubbens og Norges største Lindy Hop camp – Winter Jump!

Det hele foregår her i Oslo – 25-28 februar. Fire kvelder med dansefest, tre hele dager med kurs, internasjonale lærere, supre liveband og DJs. Masse mer info finner du på nettsiden. En slik helgeworkshop er et skikkelig boost for dansingen din, og så får du truffet mange flinke og hyggelige dansere fra hele Europa! Om du lurer på hvilket nivå du burde melde deg på, spør gjerne instruktørene på kurset ditt eller en av organisatorene (Hege, Caroline, Kamilla, Christopher og Jens).

Sist ble alle kurs fulltegnet med ventelister, så det er bare å sitte klare når registreringen åpner!

Mer info på:  Nettsiden // Facebook page // Facebook event

Frivillige/hosting

For å kunne arrangere en camp på Winter Jumps størrelse (WJ2015 hadde over 350 deltakere!) trenger vi hjelp fra dere! Mer info om dette vil følge på nyåret, men allerede nå ønsker vi oss hoster! Dvs. snille sjeler med en seng, sofa, oppblåsbar madrass eller lignende overnattingsfasiliteter å tilby tilreisende dansere fra andre byer og land. Faktisk får man doble frivilligpoeng dersom man melder seg som host før nyttår! Send epost til hosting@winterjump.com med hvor du bor, og hva du har plass til! <3

Mer om hva frivilligpoeng er og hva det vil si å være host her: Frivillige[/text_output][share title=»Del denne nyheten» facebook=»true» twitter=»true» google_plus=»true» linkedin=»» pinterest=»» reddit=»» email=»true»][/vc_column][/vc_row]