Vil du sitte i styret til Bårdar Swing Club?

[vc_row no_margin=»true» padding_top=»0px» padding_bottom=»0px» border=»none»][vc_column width=»1/1″][text_output]Har du lyst til å hjelpe til med noe i klubben vår? 17. februar er det årsmøte og bortsett fra leder, står alle verv i styret på valg. I tillegg skal det velges revisorer og valgkomité. Vi i valgkomitéen jobber for tiden med å finne de rette personene til disse vervene. Må du smile og kjenner du blir glad inni deg når du hører ord som organisere, tilrettelegge, samarbeide, informere? -Da er det kanskje akkurat deg vi ser etter!

Vi må høre fra deg så snart du kjenner lysten og innen 7. februar, så vi rekker å gi forslagene videre til styret som skal sette opp og sende ut sakspapirene.

Her er en link til et Google-doc som beskriver vervene i klubben:

Ikke nøl, -gjør virkelighet av drømmen og ta kontakt med en av oss i valgkomitéen!

Dagrun H. Lia, Janne M. Classeen, Dag Are S. Hov
valg@bardarswingclub.no

Ta tak i oss eller send oss noen ord på hva du har lyst til å bidra med. Vi kan med hell også nås på Facebook.

Hilsen Dag Are
Leder i valgkomiteen i Bårdar Swing Club[/text_output][share title=»Del denne nyheten» facebook=»true» twitter=»true» google_plus=»true» email=»true»][/vc_column][/vc_row]