Årsmøtet avholdes tirsdag 17. februar kl 18.00

[vc_row no_margin=»true» padding_top=»0px» padding_bottom=»0px» border=»none»][vc_column width=»1/1″][text_output]Bårdar Swing Clubs årsmøte avholdes tirsdag 17. februar kl 18.00 i Kirkens Nødhjelps kantine, Bernhard Getz’ gate 3, 0165 Oslo.

Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må sendes styret senest 3. februar. Sakene kan sendes til styret@bardarswingclub.no

Fullstendig saksliste med alle sakspapirer sendes ut på e-post en uke før årsmøtet. Se klubbens vedtekter for informasjon om valg, kjønnsfordeling, stemmerett og årsmøtets oppgaver her: /wordpress/wp-content/uploads/2011/10/20130219-Lov-for-B%C3%A5rdar-Swing-Club.pdf

Velkommen til årsmøte!

Husk at medlemskap for 2015 må være betalt for å kunne være med i møtet.[/text_output][share title=»Del denne nyheten» facebook=»true» twitter=»true» google_plus=»true» email=»true»][/vc_column][/vc_row]