Gratis introkurs i Lindy Hop, Boogie Woogie og Balboa. (Tips en venn!)

DansPaBrygga

[vc_row no_margin=»true» padding_top=»0px» padding_bottom=»0px» border=»none»][vc_column width=»1/1″][text_output]Svært mange av våre medlemmer forteller at de oppdaget dansen gjennom en venn. Har du en venn eller venninne du gjerne vil ha med på kurs og tirsdagsdans? Del denne nyheten med dem eller inviter dem på facebook! (Lenker til eventer i oversikten under.)

Førstkommende søndag og mandag er det [highlight type=»standard, light»]gratis introkurs i Lindy, Boogie og Balboa.[/highlight] Samme søndag åpner også påmeldingen til nybegynnerkursene. (For andre kurs er påmeldingen åpen allerede!)

Tidspunkter for introkursene er:
Søndag 31. august
15:30-16:30 Boogie Woogie
16:45-17:45 Lindy Hop

Mandag 1. september
19:30-20:30 Balboa

Sharing is caring! Tips en venn i dag![/text_output][share title=»Del denne nyheten» facebook=»true» twitter=»true» google_plus=»true» email=»true»][/vc_column][/vc_row]